У Запоріжжі розробили проект реконструкції площі Фестивальної

Телеканал Z

Напередодні під час обговорення проєктів, які планують втілити у Запоріжжі за програмою Президента “Велике Будівництво” голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух відзначив, що в обласному центрі є об’єкти, важливі для всього регіону, до співфінансування яких готова долучитися обласна влада.

Серед таких – реконструкція площі Фестивальної. І вже є готовий проєкт, за умови згоди між усіма сторонами, почати його реалізацію можна наступного року.

Це питання давно назріло. Адже Фестивальна – головна площа не лише Запоріжжя, а й всієї Запорізької області. Вона чекає на ремонт понад 20 років. І ми разом маємо попрацювати, щоб вона почала змінюватися. Це центр міста, його обличчя, яке необхідно терміново привести до ладу, – відзначив голова ЗОДА.

Олександр Старух зазначив, що оскільки цей об’єкт дуже масштабний, його варто розділити на етапи та реалізовувати протягом кількох років із залученням коштів міського, обласного та державного бюджетів. Якщо проєкт затвердять, першу чергу можна розпочати наступного року – з реконструкції майдану для масових заходів. За попереднім проєктом тут може з’явитися двостороння сцена, санвузли, зони для відпочинку. У перспективі буде оновлено фонтан, за задумом проєктантів він буде втілювати тему дніпровських порогів. В наступних чергах відбудеться реконструкція паркової зони. Потрібно зробити перший крок і зрушити це питання з місця. Кожне покоління має внести свою лепту в розвиток міста. А реконструкція головної площі області – це те, що потребує нашої першочергової уваги, – наголосив голова ЗОДА. Першими новини з’являються у нашому Телеграмі

Підписуйтесь!