Жителям Василівки та Запорізького району нагадали правила безпечного обігріву

Телеканал Z

25 листопада у житловому секторі Василівки рятувальники провели інформаційно-просвітницьку роботу щодо безпечного користування газовим та пічним опаленням.

Під час спілкування нагадали громадянам про необхідність дотримання правил безпеки під час користування побутовим газом, електроприладами у побуті, наголосили на забороні спалювання сухої рослинності. Також розповіли їх перші дії в разі виникнення пожежі.

Для кращого засвоєння наданої інформації мешканцям були роздані спеціально розроблені інформаційні пам’ятки.

25 листопада співробітники Запорізького районного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області завітали до помешкань багатодітних сімей у селі Петро-Михайлівка та поспілкувалися з батьками та малечею стосовно основних правил пожежної безпеки в опалювальний період.

Рятувальники акцентували увагу батьків на потребі виховання у дітей культури безпечної поведінки, нагадали про пустощі дітей з вогнем як одну з причин виникнення пожеж, звернули увагу дорослих на правила безпеки при експлуатації опалювальних приладів та основні небезпеки осінньо-зимового періоду.

Дітям співробітники ДСНС нагадали про небезпеку ігор із запальничками, сірниками тощо, та розповіли про основні правила безпечної поведінки.

Для подальшого нагадування про елементарні правила рятувальники надали громадянам інформаційно-просвітницькі пам’ятки про правила протипожежної безпеки в побуті, зокрема,в зимовий період.

Першими новини з’являються у нашому Телеграмі

Підписуйтесь!