Флагман президентської програми “Велике будівництво”: які роботи наразі відбуваються

Запорізька ОДА

Станом на 11 січня будівельні роботи на запорізьких мостах ведуться одночасно на декількох спорудах.

Служба автомобільних доріг зазначає, що на низових частинах балкового мосту (споруда № 4) та на підходах до нього (споруди № 3 та № 5) вже більшість робіт завершено. Вже опущенно прогонову будову на опорні частини та влаштовано деформаційні шви. Наразі виконуються роботи з влаштування підпірної стінки на з’їзді зі споруди № 5.

На шляхопроводі над кільцем на о. Хортиця та з’їзді з вантового мосту на острів наразі фахівці виконують монтаж бар’єрної огорожі.

На даний момент на верховій частині вантового мосту (споруда № 10) мостобудівники вже закінчили монтаж деформаційних швів та продовжують встановлювати перильну та бар’єрну огорожі. До того ж, все ще відбувається влаштування декоративного освітлення та монтаж жолобів під кабельну розводку.

А на низовій частині десятої споруди працівники виконують роботи з монтажу тимчасових опор в прогоні.

На з’їздах з вантового мосту виконується монтаж бар’єрної огорожі, влаштування тимчасового електропостачання, зливової каналізації та перевлаштування мереж дощової каналізації.

На з’їзді з низової частини вантового мосту зараз встановлюються опорні частини на підферменні площадки.

Також продовжуються роботи на залізничному шляхопроводі (споруда № 18) та на об’єкті будівництва комплексу воєнізованої охорони залізничного мосту (ВОХР).

Будівельні роботи на флагмані президентської програми ведуться безперебійно та згідно з встановленим графіком.


Департамент культури та інформаційної політики