На вантовому мості у Запоріжжі уклали тимчасове покриття

UA: Cуспільне мовлення

Вночі з 10 на 11 січня на вантовому мосту, будівництво якого триває в Запоріжжі, влаштували асфальт та нанесли дорожню розмітку.

Про це повідомляє служба автомобільних доріг у Запорізькій області.

Цієї ночі мостобудівники завершили влаштовувати асфальтобетон на проїзній частині верхової гілки вантового мосту та нанесли дорожню розмітку. Покриття є тимчасовим. Його обрали, щоб якнайшвидше відкрити рух новим мостом.

Коли дозволятимуть природні умови — буде стабільна тепла та суха погода, плиту проїзду оброблять гідроізоляційним шаром та замість тимчасового укладуть постійний .

Наразі міст під навантаженням асфальту перевіряють геодезисти. Водночас робітники продовжують монтувати декоративну підсвітку.

Що відомо В листопаді 2019 року Служба оголосила міжнародний тендер на визначення підрядної організації для виконання робіт з будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро. Переможцем стала компанія "Onur Taahhut" перемогла з пропозицією 11, 918 млрд грн. Термін надання послуг – до березня 2024 року. Строк реалізації верхової частини першої черги будівництва – грудень 2022 року. 22 квітня 2020 року у Запоріжжі розпочали будівництво мостових переходів через Дніпро. Цей об’єкт — складний комплекс з автомагістралі протяжністю 9 км, 6 розв’язок, 26 штучних споруд і 4 позакласних мостів. 24 грудня здали в експлуатацію першу чергу балкового мосту через Старий Дніпро довжиною в 940 метрів для руху транспорту готова. Це односторонній напрямок від Правого берега на острів. 6 лютого 2021 року в Запоріжжі почали роботи з монтажу прольотів мосту на споруді №10. Це міст через річку Дніпро, який з'єднує острів Хортиця та центральну частину Запоріжжя. До монтажу був залучений найбільший плавкран в Європі - Lifting LK-800 "Захарій". 17 грудня 2021 року, мостобудівники змонтували останню секцію низової частини вантового мосту, що монтується з води. 22 грудня у Запоріжжі урочисто попрощалися з командою найбільшого плавкрану Європи Lifting LK-800 "Захарій", який був залучений на будівництві вантового мосту.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber