Жителям Запорізької області повернули понад півмільйона гривень за неякісні товари та послуги

depo.ua

Запоріжці скаржилися на неякісні товари та послуги. Всього у 2021 році надійшло 1800 звернень, що на 38% більше ніж у 2020 році.

Як повідомляють у Держпродспоживслужбі, найчастіше жителі регіону скаржилися на отримання житлово-комунальних послуг, обслуговування в закладах торгівлі, при придбанні техніки, вікон та інших промислових товарів. Таких звернень надійшло 1145 (64 % від загальної кількості), що на 382 більше ніж у 2020 році.

Також 265 звернень (14,7 % від загальної кількості) стосувалися дотримання вимог санітарного законодавства. Здебільшого громадяни скаржились на недотримання закладами карантину, санітарний стан об’єктів, екологію та забруднення навколишнього середовища, передає Depo.Запоріжжя.

Не менш актуальними є скарги щодо недотримання суб’єктами господарювання вимог обігу харчових продуктів (м’ясних, рибних, молочних продуктів харчування) та ветеринарної медицини. Таких звернень надійшло 258 або 14,3 % від загальної кількості.

Ще 36 заявників звернулися стосовно боротьби з карантинними рослинами та застосування пестицидів. Деякі звернення стосувалися завищених цін на ЖКГ, ліки та продукти харчування.

Найбільше скарг надійшло від жителів Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, Енергодара.

Після відповідних заходів споживачам повернули 520,1 тис. грн., що на 256,2 тис. грн. більше ніж у минулому році.

Нагадаємо, запоріжці сплатили до місцевих бюджетів понад 15 мільярдів податків. Платники єдиного податку поповнили бюджети на 1 мільярд 819 мільйонів гривень. Запорізькі власники і орендарі земель направили до бюджетів громад 1 мільярд 745 мільйонів.