Тарифи на проїзд обговорять з запоріжцями публічно

Forpost

Запоріжці не вдоволені намірами підняти вартість проїзду у громадському транспорті. Мовляв, спочатку маршрутки та автобуси треба привести до ладу, а вже потім можна думати про можливу вартість проїзду.

Запоріжці вже зверталися до місцевої влади за допомогою електронних петицій, де виступають проти підвищення тарифів на проїзд.

Наразі міські перевізники озвучили наступні економічно-обгрунтовані тарифи на проїзд: від 10 до 14 гривень.

Подорожчання вартості проїзду торкнеться кожного містянина, запоріжці не готові сплачувати більше за не комфортний, а декуди небезпечний проїзд у громадському транспорті.

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв говорить, що з часу останнього перегляду тарифів витратна частина підприємств-автоперевізників суттєво зросла. Вартість проїзду формується з урахуванням обстеження пасажиропотоків, протяжності маршрутів та витратної частини компаній-перевізників, а саме заробітних плат водіїв, вартості запчастин, пального, обслуговування транспортних засобів тощо.

— Ці тарифи оприлюднено і ведеться їх обговорення. Ми обов’язково маємо врахувати думку всіх мешканців нашого міста та прийняти виважене рішення. Безпосередні перемовини з представниками громадськості щодо вартості проїзду ми розпочнемо наступного тижня. Також не менш важливим питанням, ніж тарифи, є покращення якості перевезень та стан міських транспортних засобів, — відзначив Анатолій Куртєв.

Нагадаємо, багато запоріжців залишилися незадоволені рішенням підняти тарифи на проїзд у транспорті. На сайті мерії з’явилася ще одна петиція проти підвищення цін на проїзд.

Кореспонденти Forpost й надалі слідкуватимуть за темою формування тарифів на проїзд в громадському транспорті.

Читайте також: Запоріжці розповіли, що думають про здорожчення вартості проїзду (ВІДЕО)

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)