Обговорили питання щодо майна колишнього санаторію «Великий Луг»

Запорізька ОДА

Сьогодні в Запорізькій облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Руслана Шиханова відбулося засідання робочої групи з питань розробки Концепції розширення статутної діяльності КНП «Госпіталь ветеранів війни» ЗОР.

На нараді були присутні представники облдержадміністрації, облради, КНП “Госпіталь ветеранів війни” ЗОР, КЗ ВО “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” ЗОР та інші.

Члени робочої групи обговорили питання розширення статутної діяльності КНП “Госпіталь ветеранів війни” ЗОР. Також розглядалися питання консервації об’єктів, які на сьогодні не використовуються, до моменту, поки не буде прийняте розпорядження про передачу об’єктів по вулиці Ленській, 45 і поки не буде розроблена проєктно-кошторисна документація на реконструкцію.

Зазначимо, що нерухоме державне майно по вулиці Ленській, 45 передається у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Запорізької області. Це майно колишнього санаторію «Великий Луг» мають закріпити на праві оперативного управління за комунальним закладом вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» ЗОР – 9 будівель, а п’ятиповерховий лікувальний корпус № 1 – за КНП «Госпіталь ветеранів війни» ЗОР.Департамент культури та інформаційної політики