“Є-Малятко” можна оформити в запорізьких ЦНАПах. Перелік інших послуг

Телеканал Z

Запорізькі ЦНАПи продовжують розширювати сферу своєї діяльності. Серед нововведень – послуги з питань соціального й пенсійного забезпечення. Крім того, додають фахівці, не перестають користуватися попитом й інші послуги, зокрема, ті що надаються при народженні дитини, а також реєстрації нерухомого майна.

Як їх отримати? Розповідаємо на прикладі відвідучки ЦНАПу у Вознесенівському районі пані Анни. Їй потрібно внести зміни до відомостей про фізичну особу-підприємця в зв’язку зі зміною прізвища. Жінка розповідає, записалася на прийом до адміністратора телефоном. Тоді ж їй повідомили, який перелік документів необхідний:

“Мені сподобалося, швидко все, без черги. Документи всі були підготовлені, в мене все це швидко пройшло, я прийшла, зареєструвалася і все, прийшла на свій час”.

Також тут надають послуги, що необхідні при народженні дитини. Отримати їх можна і в пологових будинках. Вони, за словами адміністраторки Вознесенівського ЦНАПу Оксани Мимрікової, користуються особливим попитом:

“Додаються нові послуги, остання – “Є-малятко”, це комплексна послуга, яка охоплює дуже багато. Її можуть отримати батьки, звернувшись до нас за одним разом, це свідоцтво про народження дитини, ідентифікаційний код, код УНЗР, це нова функція, нова – місце реєстрації, можна зареєструвати зразу з приходом батьків, також додалася нова послуга – грошова компенсація “пакунок малюка”, допомога при народженні, батьки прийшли до нас, получили комплексну послугу”.

У міськдепартаменті надання адмінпослуг зазначають: за останні 5 років, кількість послуг у запорізьких ЦНАПах збільшилася із 38 майже до двох сотень. А незабаром їх стане 224.

Зокрема, тут можна отримати послуги: з реєстрації нерухомого майна, а також юросіб і фізосіб підприємців

внесення змін до відомостей

послуги, пов’язані з питаннями земельних відносин, архітектури та містобудування

з питань соціального й пенсійного забезпечення. Наталя Мила, директорка міського департаменту надання адмінпослуг та розвитку підприємництва, додає:

“Запроваджуються послуги, які користуються попитом, суб’єктом надання яких є ГУ Пенсійного фонду, за окремо визначеним графіком представником пенсійного фонду на території ЦНАП ведеться прийом з питань соціального пенсійного забезпечення, це дуже зручно, багато питань і в нас вони виникають, тому ми постійно працюємо в напрямку того, щоб ті послуги, які є найактуальнішими, надавалися через ЦНАП Запоріжжя”.

Зараз у ЦНАПах приймають відвідувачів за наявності жовтого чи зеленого сертифікатів про вакцинацію від коронавірусу або відповідної довідки щодо обмежень проведення щеплення. Також подовжений графік роботи центрів по вівторках з восьмої до двадцятої години. А Вознесенівський ЦНАП працює довше в четвер.

Підписуйтесь на наш телеграм