У Запоріжжі жінка завалила квартиру сміттям і влаштувала пожежу

Телеканал Z

Коли сусідство – не надто приємне. Мешканка однієї з багатоповерхівок Хортицького району перетворила власне помешкання на сміттєзвалище, відтак ще й влаштувала там пожежу.

Інцидент стався на вулиці Василя Сергієнка, 15. Коли рятувальники прибули на місце події, їм ніхто не відчинив, тож двері довелося вибити. За ними дснсники побачили квартиру, завалену сміттям аж під стелю. Згори сиділа власниця оселі.

Начальник ОКЦ ГУ ДСНС Запорізької області Олександр Сичов розповідає:

“Під час гасіння пожежі вогнеборці вивели сходовими маршами на свіже повітря власницю квартири та передали її лікарям. О 07:33 вогнеборці локалізували загоряння, а о 08:45 – повністю ліквідували. Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідними органами ведеться слідство”.

Жінка під час пожежі не постраждала, однак, за словами рятувальників, поводила себе дивно. Тому на місце події викликали медиків.

Анатолій Сидоренко, голова незалежної профспілки працівників швидкої допомоги Запоріжжя, пояснює:

“Жінка була агресивною, відмовлялася від огляду, від медичної допомоги, була викликана бригада. Її швидко доставили у лікарню. Слава богу, мнсники вчасно приїхали, загасили вогонь”.

Потерпілу пані Ніну у під’їзді знають добре. Вона тут мешкає з моменту заселення будинку. Сусіди розповідають, останнім часом жінка почала нести до власної оселі різний непотріб. За словами голови ОСББ, пана Анатолія, через таку «колекцію» погіршився і санітарний стан у під’їзді. А зробити, бідкається, нічого не можна:

“У квартиру нас не пускала, я комісію збирав від адміністрації, санепідемстанції. Вона нас не пустила. От і все – приватна власність. Що я можу зробити? Нічого. Я порадився з райадміністрацією, але вони сказали, що таких людей по Хортицькому району близько 30, і вони нічого не можуть зробити”.

Сусідка пані Поліна додає:

“Раніше вона на смітнику збирала та здавала, а чому в квартиру несе – я не знаю. Вона взагалі не спілкується, розмовляти, розмовляла, але не запрошувала до себе. Телефон мені дала, але ніколи не відповідала”.

Зараз погорілиця перебуває у лікарні, де за її здоров’ям пильнують медики.

Підписуйтесь на наш телеграм