У Шевченківському райсуді відреагували на відео з суддею, що виконував шансон у ресторані

Телеканал Z

Соцмережі вже другий день обговорюють відео, на якому було знято суддів Шевченківського райсуду під час відпочинку у закладі.

На відео зняли момент, під час якого один із суддів виконав пісню Михайла Круга «Кольщик, наколи мне купола». Прес-служба Шевченківського райсуду сьогодні вже відреагувала на цю подію на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Зустріч проходила в одному з ресторанів Запоріжжя, на святкуванні були присутні виключно судді, інших відвідувачів в орендованій суддями залі ресторану не було. Захід був повністю оплачений особистими коштами присутніх суддів. Судді, як і всі інші громадяни України, мають право на відпочинок та особисте життя. Також судді, які і всі жителі України, мають право самостійно обирати музичні твори, книги, фільми, уявлення, які їм подобаються. Про смаки не сперечаються – каже відома приказка. Разом з тим, ми цілком розуміємо, що хтось може інакше оцінювати освітлену подію, а тому пропонуємо представникам громадськості, які роками займаються судовою реформою, скласти переліки музичних творів, книг, фільмів, вистав тощо, які заборонено слухати, читати, дивитися суддям. До цих переліків пропонуємо додати перелік інших заборон, яких мають дотримуватися у повсякденному житті судді, а можливо й інші державні службовці”.