В обласній державній адміністрації дітлахи привітали всіх із зимовими святами

Газета МИГ

Сьогодні у Запорізькій обласній державній адміністрації щедрувальники привітали всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим.

Вихованці комунального закладу "Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату "Орієнтир" Запорізької обласної ради, де навчаються діти з вадами зору, завітали сьогодні до облдержадміністрації. Одягнені в українські національні костюми, вони розповідали вірші, співали відомі українські щедрівки, засівали зерном задля процвітання Запорізького краю.

Голова Запорізької ОДА Олександр Старух також привітав дітлахів з минулими зимовими святами та подарував їм солодкі подарунки. "Цього року ви так добре підготувались, запам’ятали свої ролі. Щиро дякую за привітання! Бажаю, щоб усі ваші бажання здійснились!" - привітав малечу Олександр Старух

Традиція щедрувати і колядувати існує в школі вже давно. Діти та їх вихователі із задоволенням заохочують усіх до українських традицій, а також збирають гроші на благодійність для тих, хто цього потребує. Цього року допомагають родині дівчинки, яка має вади зору та потребує операції.

Департамент культури та інформаційної політики ЗОДА