Пухнастий «поліцейський»: запорізьким правоохорнцям допомагає шукати вибухівку пес (ФОТО)

Суббота плюс

Службовий пес Арчі — надійний напарник у пошуку вибухівки. Чотирилапий на службі понад рік і за цей час на його рахунку безліч виявлених сигнальних ракет, гранати та інші боєприпаси. Про це розповідає молодший інспектор-кінолог й напарник Арчі — Вероніка Ляшенко.

Через війну в Україні у пухнастого «поліцейського» багато роботи: заміновані поля, вибухові пристрої та речовини, небезпечна зброя та боєприпаси.

«Готуючи собак до служби в поліції, ми з ними відпрацьовуємо навички затримання умовного порушника, готуємо до пошуку наркотиків, зброї та вибухонебезпечних речовин. Наш службовий пес Арчі – надійний напарник саме у сфері пошуку вибухівки. Ми з ним співпрацюємо трохи понад рік. Але за цей час пухнастий «поліцейський» вже має на рахунку безліч виявлених сигнальних ракет, гранати та інші боєприпаси. І це далеко не всі його заслуги», – з гордістю розповідає про свого напарника молодший інспектор-кінолог Вероніка Ляшенко.

Можливо, службові собаки й не мають звання та нагород, але у них є дещо більше – це визнання від своїх наставників та подяка за не одне врятоване життя!