Запорізька область подала заявку на членство в Асамблеї європейських регіонів

Газета МИГ

ЗОВА подала заявку на членство в Асамблеї європейських регіонів. Про це повідомили в Управлінні зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності ЗОВА.

Асамблея європейських регіонів (Assembly of European Regions) відома у всьому світі як європейська міждержавна організація, спрямована на розвиток співробітництва між країнами Європи.

АЄР об’єднує політиків із різних регіонів задля розв’язання проблем загальноєвропейського характеру, керуючись своїми головними принципами демократії, справедливості та солідарності.

- Членство в Асамблеї європейських регіонів відкриває нові можливості для Запорізької області на європейському та міжнародному рівні. Це дуже важливий крок для нас. Насамперед - це налагодження партнерських стосунків з багатьма регіонами країн Європи та обмін досвідом. А також можливість реалізовувати спільні проєкти та бути активним учасником численних міжнародних заходів за участі АЄР, - зазначив начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності ЗОВА Артур Бойко.