У 71 населеному пункті Запорізької області без електропостачання знаходиться 23 039 абонентів

Газета МИГ

На сьогодні, 11 травня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 23 039 абонентів у 71 населеному пункті Запорізької області.

Минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 1,3 тисяч родин у 6 населених пунктах Запорізької області. Зокрема, було усунуто наслідки пошкодження високовольтної повітряної лінії електропередачі 35кВ, що сталося напередодні, та заживлено споживачів сіл Тарасівка, Надеждине, Волна (Приазовські електромережі) та Мордвинівка (Мелітопольські електромережі). Також відновлено зруйновану кілька днів тому через обстріли електроопору та налагоджено енергопостачання мешканців сіл Новопрокопівка та Чистопілля (Токмацькі електромережі).

Складною залишається ситуація з енергозабезпеченням територій, де наразі точаться активні бойові дії. Зокрема, в Оріхівських мережах вчора через обстріли цивільної інфраструктури, які здійснювали російські загарбники, додалося пошкоджень. Внаслідок цього було знеструмлено ще 1 363 домівки.

Проведення аварійно-відновлювальних робіт ускладнено (а подекуди й взагалі неможливо) через воєнні дії та недопуск до місць пошкодження електрообладнання з боку військових.