Мешканець Запоріжжя отримав поштою посилку з наркотиками

Индустриалка

Мешканець Запоріжжя отримав наркотики поштою

На проспекті Ювілейному у Хортицькому районі поліцейські зупинили 26-річного чоловіка. Він ніс коробку, отриману поштою. При перевірці вмісту посилки правоохоронці виявили зіп-пакет з речовиною елітною коноплею сорту «шишка». Наркотики вилучили та направили на дослідження до експертно-криміналістичного центру. Після проведення експертизи буде розглянуте питання про притягнення особи до відповідальності.

Зараз поліція встановлює зв’язки чоловіка. А також інші можливі канали придбання та розповсюдження наркотичного засобу «канабіс». Про це повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області. Раніше «Індустріалка» повідомляла, що мешканець Запоріжжя влаштував у власній квартирі склад наркотиків. У помешканні чоловіка поліцейські виявили та вилучили кілька блістерів з наркотичними засобами та ампули з димедролом. А також мобільний телефон з тримачами для сім-карт, медичні шприци та порожні зіп-пакети для фасування наркоречовин.

Поліція просить до громадян з проханням повідомляти про відомі факти збуту, розповсюдження наркотичних речовин, наркопосіви та наркопритони. Телефон «гарячої лінії»: 239-28-72, 050-465-74-51, 096-655-02-29 або «102».

А також надавати інформацію у чат-бот для месенджера «Телеграм» «ЗапоріжжяПротиНаркотиків» за посиланням.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.