Захисникам Запоріжжя передали сучасний позашляховик з Литви

Телеканал МТМ

Місцеві волонтери передали сучасний позашляховик для захисників Запорізького краю. Відправили авто бійцям добровольчого батальйону. Вони користуватимуться ним під час чергувань та виконання бойових завдань. Детальніше – в нашому матеріалі.

“Це моїх партнерів з Литви я їх попросив, вони зробили подарок нашій громаді. – ділиться волонтер Роман, – вони підготовили його, покрасили, продивилися. Тобто машина готова до праці. “

Під час передачі позашляховика двох бійців з добровольчого батальйону Запорізької громади нагородили почесними грамотами за мужність та порятунок одного з військових. Так під час одного з бойових чергувань хлопці помітили падаючий гвинтокрил. Довго не розмірковуючи, вони вирушили рятувати екіпаж. Із кабіни вдалося витягти пілота. Пораненому бійцю надали першу допомогу та доставили до шпиталю.

Крім нагород, хлопцям презентували невеликі пакунки з необхідним військовим обладнанням.

Сам добровольчий батальйон сформували ще на початку війни. До його складу увійшли як професійні військові, так і просто активісти та небайдужі люди. Нині вони охороняють кордони нашого міста.

Підтримують добровольчий батальйон і запорізькі волонтери та організації. Так благодійний фонд “Надай надію” передає захисникам засоби особистої гігієни та необхідні медикаменти. Бійці здійснюють чергування на під’їзді до міста. Тож, зазначають, авто, яке отримали сьогодні , — надзвичайно важливе для пересувань та виконання бойових завдань.