Любителям руського миру не місце на ЗАЕС

Информационное сопротивление

ЗАЕС – це Україна! Любителям руського миру тут не місце.

Про це пише Телеграм-канал Енергоатом.

Троє вже колишніх працівників ЗАЕС можуть ощасливити своєю присутністю будь-яку іншу установу чи організацію. Це Кісельова Галина, котра працювала лікарем профілакторію Запорізької АЕС, Юрій Власов – працівник того ж профілакторію та Влад Лаврик – начальник відділу комерційного обліку. З атомної станції учасників влаштованої окупантами акції «Безсмертний полк» звільнено. Відповідні накази підписав керівник НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

В Компанії з нескінченною повагою вшановують пам’ять всіх і кожного, хто героїчно здобував перемогу над нацизмом під час Другої світової війни. Навряд чи є в Україні родина, не «обпечена» тією війною. Та передусім через повагу до наших предків і пам’яті про них Енергоатом вважає неприпустимим будь-які спільні заходи із тими, хто сьогодні вбиває українців.

Як повідомляла група «ІС», СБУ затримала російських військових за спробу захопити АЕС. Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.