3 умови отримання компенсації роботодавцем за ВПО

Закон і Бізнес

Якщо підприємець працевлаштовує внутрішньо переміщену особу, він має право на отримання компенсації в розмірі 6500 гривень. Але при цьому має бути дотримана сукупність певних умов.

Їх нагадали в Мінінтеграції, передає «Закон і Бізнес».

Йдеться про випадки влаштування працівника-ВПО на умовах трудового/гіг-контракту, зокрема – за сумісництвом (особа може бути працевлаштована відповідно до цього механізму тільки один раз).

Умовами отримання компенсації є наступні:

1) роботодавець перебуває на обліку як платник ЄСВ;

2) розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати;

3) подання в установленому законодавством порядку податкової звітності за IV квартал 2021 року або річної звітності за 2021 рік.

Компенсацію витрат надають у розмірі 6500 грн щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавець сплачує ЄСВ, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення. Водночас загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи.

Для отримання компенсації роботодавець має не раніше, ніж через п’ять календарних днів після працевлаштування ВПО, подати заяву про компенсацію витрат за своїм місцезнаходженням до міського, районного, міськрайонного, центру зайнятості або філії регіонального центру зайнятості:

- в електронній формі – через Єдиний державний вебпортал електронних послуг;

- в паперовій формі – особисто під час відвідування або на адресу електронної пошти відповідного центру зайнятості.

Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні визначений постановою Кабміну від 20 березня 2022 року № 331.