У Кирилівській громаді мешканці наводять лад та саджають квіти: життя триває

Индустриалка

У Кирилівці вперше розквітла сакура у сквері біля Азовської ЗОШ

Прибирання територій, парків та скверів відпочинку та зелених зон при підтримці старостатів провели жителі Атманаю та Охрімівки.

Попри складну ситуацію Кирилівська селищна рада та комунальні підприємства громади із настанням весни приступили до традиційних робіт, пов’язаних із благоустроєм та наведенням ладу на вулицях та територіях населених пунктів нашої громади. Про це повідомляють на офіційному сайті Кирилівської ОТГ.

Багато колективів сільгосппідприємств, старостати, творчі та освітні колективи громади самоорганізувалися для проведення облагородження прилеглих до їхніх закладів територій. Прекрасно попрацювали на імпровізованих суботниках колективи селищних Будинків культури №№ 1 та 2.

Колектив КЗ «ЦКД» КСРМРЗО, колектив Кирилівського СБК 2-філія 2, колектив КЗ » Кирилівська школа мистецтв» 11 травня зустрілися разом та провели велике прибирання біля Будинку культури. Вже стає доброю традицією озеленювати клумби СБК№2. Працівники культури посіяли свої улюблені чорнобривці, посадили петунії, полили ялинки та деревця.

Колектив СБК №1 раніше своїх колег провели великий суботник, привели до ладу ігровий майданчик та висадили бузок у сквері біля будівлі Будинку культури.

Прибирання територій, парків та скверів відпочинку та зелених зон при підтримці старостатів провели жителі Атманаю та Охрімівки.

Великою радістю стало перше цвітіння сакури у сквері біля Азовської ЗОШ.

«Індустріалка» повідомляла, що у Запорізькій області російські військові розміщуються у приміщеннях шкіл та дитсадочків. А супутники знайшли скупчення авіації росії на аеродромі у Мелітополі.

В Міноборони наголосили, що наразі в Україні розпочалась друга фаза війни — до повного звільнення наших територій.

Читайте наші новини на сайті zprz. city