Обласна влада продовжує налагоджувати тісну співпрацю з міжнародними організаціями

Запорізька ОДА

Керівник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух разом із першим заступником Володимиром Шустовим зустрілися з представниками Всесвітньої продовольчої програми ООН.

У нараді також взяли участь начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Артуром Бойко, а директорка Департаменту соціального захисту населення ЗОВА Марина Нотанова.

ВПП - це ланка Організації Об’єднаних Націй з питань надання гуманітарної допомоги. В Україні Всесвітня продовольча програма працює з 2014 року і продовжує свою роботу до сьогодні. Головна мета - надання харчової допомоги вразливим групам серед місцевого населення, зокрема, які постраждали від вторгнення військ рф. Крім цього, представники програми займаються розв’язанням проблем з нестачею готівкових коштів.

Керівник Запорізької ОВА Олександр Старух зазначив, що дійсно на територіях області присутні гуманітарні проблеми. Наразі гострим є питання дефіциту готівки. А через постійні обстріли виникають й проблеми з доставленням гуманітарної допомоги.

У свою чергу, представники Всесвітньої продовольчої програми ООН висловили надію на плідну співпрацю та наголосили, що готові приступати до роботи вже найближчим часом.

Варто зазначити, що Всесвітня продовольча програма ООН також налагоджує роботу з підприємствами харчової промисловості для закупівлі товарів та їх подальшого доставлення у регіони. Зокрема, ВПП направлена на боротьбу проти дитячої смертності та хвороб. Допомагає організація і у питаннях екологічної та економічної стабілізації та розвитку сільськогосподарського виробництва.

Департамент культури та інформаційної політики