На Запоріжжі на передову передали чотири позашляховики

Телеканал МТМ

Чотири позашляховики, які поїдуть на передову. В рамках меморандуму між міською владою та волонтерами у Запоріжжя відбулася передача автівок для добровольчих підрозділів тероборони та військових. Позашляховики були придбані благодійниками у Польщі та наразі вже поїхали за призначенням.

Щоб доставити ці автівки з Польщі, довелося працювати великій команді волонтерів – від транспортних компаній до водіїв. Лише пального від кордону витратили близько півтонни, адже на той час на заході України з цим були проблеми. Його довелося доставляти туди окремо.

“З першого дня війни зі мною працює Укрнафта і нафтопродукт. – розповыдаэ волонтер Костянтин Лахно. – Вони взагалі зі мною до цього часу. Вони допомагають нам солярою, бензином. Оці машини які ви бачите вони теж допомогли заправити в той момент коли треба було. Позвонили, все вирішили”.

Три автівки отримують добровольчі підрозділи територіальної громади Запоріжжя, ще одна одразу поїде на передову до військової частини. Це дозволить вирішувати актуальні бойові завдання, вважають військові.

Михайло Пирог, командир добровольчого формування “Азов-Запоріжжя” додає:

“Відповідно по нашому формуванню – ті задачі, що ми виконуємо, вони як на території міста, так і в передмісті. Там є і польові дороги, відповідно позашляховики з формулою 4Х4 вони вкрай необхідні.”

Машини для виконання військових завдань Запоріжжя отримало завдяки тісній співпраці волонтерів та міської ради.

“Наші друзі, які народились в Запоріжжі, вони на сьогоднішній момент перебувають на території Польщі, у них там бізнес – розповідає депутат міської ради, волонтер Сергій Дергачов. – Вони купують ці автомобілі, передають нам для наших військових. Ось це автомобіль “КІА СОРЕНТО”, на нього зібрала дружина військового Дар’я Семенченко. Це гроші зібрані були, ми звернулися до Анатолія Валентиновича (Куртєва, – прим.), оформили листа для проїзду цього транспорту. таким чином він вже заїхав для потреб військової частини”.ю

“Я хочу подякувати цим хлопцям і дівчатам, які знаходяться зараз за кордоном, але вони всім серцем і душою знаходяться у місті Запоріжжі. – зазначає Анатолій Куртєв в.о. міського голови, секретар Запорізької міської ради. – Це Руслан Челідзе, це Віталій Гришко і це Дар’я Семенченко. Тому,Ю друзі, дякую, що ви не забуваєте, що народилися у місті Запоріжжі, і всем серцем і душею з містом, дякую. І мешканці і волонтери і військові – сьогодні всі працюють, щоб перемога була за нами, це саме головне”.

Як сподіваються волонтери, це не останні автівки для потреб захисників Запоріжжя. Крім того, на постійному контролі залишається питання забезпечення військових усім необхідним.