У Запоріжжі працював пересувний консультаційний пункт ДСНС (фото)

Газета МИГ

13 травня у Запоріжжі працював пересувний консультаційний пункт, у якому фахівці ДСНС спільно із співробітниками НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області навчали громадян діям у разі надзвичайних ситуацій та війни.

Усі охочі мали нагоду отримати відповіді на актуальні запитання про безпеку життєдіяльності, зокрема як діяти у разі виявлення підозрілих предметів, як правильно поводитися під час артилерійських обстрілів, захистити себе та надати першу долікарську допомогу під час ураження фосфорними боєприпасами, що робити в першу чергу при радіаційній загрозі.

Не оминули увагою і правила пожежної безпеки, користування вогнегасниками та алгоритм евакуації під час пожежі у приміщенні.

Звісно, найдопитливішою виявилася молодша аудиторія слухачів. Рятувальники нагадали батькам і малечі, яких правил слід дотримуватися, щоб запобігти надзвичайним подіям і закликали у жодному разі не чіпати іграшки чи інші предмети, які перебувають у невластивих для них місцях, адже вони можуть бути замаскованою загрозою для здоров’я та життя.

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області