Запорізька область розірвала зв’язки з Білоруссю

Прямий

Запорізька область припиняє будь-які зв’язки з республікою білорусь, яка наразі допомагає російським окупантам вести повномасштабну війну в Україні.

“За дорученням голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха підготовлено документи про припинення торговельно-економічних, науково-технічних та культурних зв’язків з республікою білорусь, яка наразі допомагає російським агресорам вести повномасштабну війну в Україні”, – йдеться у заяві Запорізької обласної військової адміністрації.

Зазначається, що сьогодні Запорізька область сповна відчуває на собі наслідки злочинного повномасштабного вторгнення росії. Більша частина території області окупована загарбниками. На лінії розмежування точаться запеклі бої, гинуть люди, руйнується цивільна інфраструктура.

На Запоріжжі окупанти викрали майже 300 цивільних, ще більше сотні людей – у заручниках

“У такі важкі часи необхідно припинити всі зв’язки з країнами, які допомагають ворогу нищити нашу Батьківщину”, – наголосили в адміністрації.

Таким чином Запорізька ОВА припиняє дію угод 2018 року, які уклали у м. Гомель з Могильовським, Мінським, Гомельським, Гродненським та Брестським обласними виконавчими комітетами республіки білорусь.

Крім того, розірвано угоди 1993 року про економічне співробітництво між регіоном та білоруськими територіями.

Нагадаємо, 24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з чим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію та утворив Ставку Верховного головнокомандувача.

До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину,як вимушений крок в умовах війни.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.