Доробляти ремонт будівлі басейну «Авангард» в Житомирі за 17 млн грн буде новий підрядник

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації має намір укласти угоду з ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект» вартістю 17,2 млн грн на капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» (додаткові роботи).

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 20 травня на ресурсі «Прозорро», - інформує zhitomir.info

За умовами тендерної документації відремонтувати будівлю басейну, що знаходиться за адресою Старий Бульвар, 9 в Житомирі, підрядник має до 1 грудня 2021 року. Джерело фінансування - державний бюджет України.

За умовами технічного завдання, переможець тендеру має провести будівельні та демонтажні роботи на першому-третьому поверхах, а також провести роботи з заміни водопроводу, каналізації, вентиляції, системи опалення, системи пожежної сигналізації та оповіщення.

Очікувана вартість закупівлі становила 17,3 млн грн. Участь у тендері взяли дві фірми: ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект» з пропозицію у 17,248 млн грн та підприємство об’єднання громадян «Центр Комплекс» з пропозицією у 17,330 млн грн.

8 червня департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір укласти угоду з ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект».

ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект» засноване в липні 2018 року в м. Житомирі по вулиці Святослава Ріхтера, 51 А. Спеціалізується фірма на будівництві житлових та нежитлових приміщень, статутний капітал – 500 тис. грн. Кінцевим бенефіціарним власником фірми є Артем Анатолійович Гамоцький.

Новини Житомира