Що будуть будувати в Бердичеві біля базару?

Таке питання ставлять вже кілька днів один одному бердичівляни, які спостерігають, як навколо автобусної зупинки біля центрального ринку росте височенний паркан.

Воно й не дивно, адже це місце є чи не наймасовішим в Бердичеві, де скупчуються люди, які приїздять чи від’їжджають з базару, виходять і заходять до популярного супермаркету або ж ідуть пішки з житлового мікрорайону на зупинку, де схрещується більшість автобусних маршрутів міста.

Небагатослівні працівники дали журналісту телефон їхнього керівника, і виявилось, що займається благоустроєм в цій частині міста відомий бердичівський підприємець Анатолій Мартусенко. Він залюбки розповів, що зовсім незабаром люди тут не будуть цибати через калюжі та наражатись на небезпеку від снуючих тротуаром автомобілів.

Тут не буде будівництва об’єктів нерухомості, а буде лише благоустрій території та встановлення зупиночного комплексу, як об’єкту малої архітектурної форми. Вже закуплено 250 квадратних метрів тротуарної плитки, укладено договір про пайову участь з комунальним підприємством «Бердичівкомунсервіс» та отримано необхідні узгодження та дозволи.

Як саме буде виглядати зупиночний комплекс, підприємець хвалитись не став, мовляв, збудуємо, тоді й побачите, адже намалювати можна все що завгодно, але головне - втілити його в життя.

Взагалі-то, раніше проекти подібних комплексів розглядались на засіданнях містобудівної ради, але це стосувалось саме будівництва об’єктів нерухомості, а встановлення МАФів не потребує такої процедури, хоча й теж може серйозно впливати на зовнішній вигляд міста. Залишається сподіватись, що відповідальні працівники міськради, які давали відповідні погодження, бачили ескізи майбутньої зупинки, і їм вона сподобалась.