Юна бердичівлянка Софія Чумаченко полонила серця суддів обласного конкурсу краси «Міні-Міс Україна-Північ 2021»

Вона привітно посміхається вам із рекламного білборда у Бердичеві. Чарівна 8-річна Софія Чумаченко, двічі номінантка обласного конкурсу краси «Міні-Міс Україна-Північ 2021» у середній віковій групі, – обличчя бренду шкільної форми від дизайнера Marina Gin та модельного агентства «Nonik».

Третьокласниця Бердичівської школи №5 Софія Чумаченко – справжня дівчинка-позитив! Вона має чудові успіхи з усіх предметів, вміє знайти спільну мову з дівчатками та хлопчиками, залюбки спілкується зі своїми численними друзями і дуже любить тварин! Вдома приятелює з котом Лунтиком та собакою Моллі. Софійка із задоволенням малює, танцює та колекціонує фігурки у вигляді сердечок. А ще юна бердичівлянка – велика оптимістка і вміє радіти життю за будь-яких обставин! Пішов дощ – це відмінно, адже оживуть рослини, дме несподіваний вітер – будуть зміни в погоді.

Невипадково рідні називають дівчинку Квітусею та Сонечком.

Мама Оксана – найкращий друг Софії і перша помічниця та порадниця. Помітивши зацікавленість дочки дитячою модельною індустрією, підтримала її захоплення. У маленької бердичівлянки для цього є всі якості: цілеспрямованість, комунікабельність, акторські здібності та чарівна зовнішність. До того ж Софія – вихованка зразкового аматорського ансамблю танцю «Яворочок» МПК ім. О. Шабельника (керівник – Ірина Назаренко). Отже, вільно та комфортно почувається на сцені і подіумі.

На думку класного керівника Марини Драган, ініціативності школярці не займати: «Чудова дівчинка! Доброзичлива, чуйна, справедлива і товариська. Вона не схожа на інших дітей і викликає симпатію своєю харизмою. У класі Софійка – визнаний лідер».

Рік тому юна красуня стала відвідувати щотижневі заняття у модельному агентстві «Nonik» у м. Житомирі. Група, де тренуються 15 дівчаток, стала улюбленим колективом. Згодом сучасний український дизайнер Marina Gin запросила її на фотосесію – презентувати шкільну форму.

А потім були репетиції, примірки, перші покази та багато різних цікавинок і, нарешті, – липневий конкурс краси «Міні-Міс Україна-Північ 2021», організатором якого виступило модельне агентство «NONIK models» м. Житомира. Виступи дівчаток оцінювало компетентне журі з представників модельного, туристичного, косметичного і медіа-бізнесу.

Бердичівлянка Софія Чумаченко була відзначена в двох номінаціях у своїй віковій категорії: обличчя бренду шкільної форми від дизайнера Marina Gin та обличчя модельного агентства «Nonik». Голівку маленької моделі, як і інших її подруг, увінчала витончена корона з блискітками.

Але успіху передувала велика праця над собою, згадує Софія: «Було багато складних тренувань в агентстві та вдома. Проте мені все одно подобається те, чим займаюся!».

«Донечка отримує велике задоволення від улюбленої справи. І всі завдання виконує легко та невимушено. Думаю, це захоплення відкриває для дитини новий світ краси та досконалості і дозволяє їй реалізуватись як особистості. Софію мотивує її портрет на білборді біля міської швейної фабрики. Але досягнення на конкурсі не вплинули на її відносини з однокласниками. Дочка залишилася скромною і доброю», – говорить Оксана Чумаченко, мама Софії.

Мудра не за роками дівчинка у далеке майбутнє не зазирає. Але у глибині душі мріє колись стати справжньою моделлю. Їй подобається спілкування з дівчатками та викладачами з агентства, будні і святкові події. Цікаве навчання, зустрічі з улюбленим керівником Олександрою Нонік, яку поважає та якою захоплюється, незабутні емоції і позитивні враження залишаться в пам’яті надовго…