Бердичівські рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання

Протягом вихідних працівниками Бердичівської районного управління було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання в приватному житловому секторі смт.Гришківці Бердичівського району.

З метою виявлення та усунення небезпечних факторів у побуті, вони в першу чергу відвідали сім’ї, члени яких перебувають на обліку як неблагонадійні, а також поспілкувалися з багатодітними та малозабезпеченими родинами, які становлять так звану групу ризику.

Перед початком опалювального сезону вогнеборці нагадали про необхідність приведення у належний стан пічного опалення, замащування тріщин, що утворилися у стінках печей і димарів та прибирання на горищі легкозаймисті речі. Також наголосили, що трусити сажу необхідно не рідше трьох разів на рік, в тому числі і перед початком опалювального сезону, а дерев’яну підлогу перед топковим отвором печі слід захистити металевим листом. Звернули увагу господарів і на стан електрогосподарства, опалювальних приладів та проведенні виховної роботи з дітьми.

Громадянам, з якими цього дня вдалося поспілкуватися, рейдовики вручили попереджувальні листівки, а на об’єктах із масовим перебуванням людей розмістили інформаційні повідомлення про основні правила безпечної життєдіяльності.