Поліська пані Картопелька: на Житомирщині пройде фестиваль картоплі

У місті Овруч Житомирської області у неділю, 19 вересня, відбудеться фестиваль «Поліська пані Картопелька», який популяризує традиції, рецепти та регіональні особливості страв із картоплі.

Про це розповіла начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій виконавчого комітету Овруцької міської ради Оксана Левківська, пише Укрінформ.

«Фестиваль "Поліська пані Картопелька" відбудеться 19 вересня вже вшосте. Минулого року ми проводили його онлайн через карантинні обмеження. Він проходитиме у рамках святкування Дня міста Овруч на центральній площі міста Соборній і вздовж вулиці Шевченка. Там виставлятимуть свої обійстя учасники, які прийматимуть участь в конкурсі "Чудова садиба", а також будуть ті, хто змагатимуться в конкурсі "Картопляні смаколики", під час якого готуватимуть цікаві страви з картоплі», - поділилася Левківська.

Вона відзначила, що у межах фестивалю вперше відбудеться картопляний карнавал з костюмами і театралізованим дійством на тематику картоплі, який завершиться масовим виконанням народного танцю «Картопля».

Також учасники заходу зможуть долучитися до конкурсів на найдовшу картопляну лушпайку, справність збирання картоплі і приготування страв у горщику.