Кухарів не звільнять, а меню покращать – у Бердичеві засідала робоча група з питань харчування в школах і садочках

РіО Бердичів

Останні кілька тижнів, як тільки-но розпочався новий навчальний рік і діти пішли до шкіл та садочків, наболілою темою в закладах освіти стало харчування, а точніше – зміни в ньому та безкоштовне харчування учнів початкових класів. Ще на минулому засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради було озвучено про створення робочої групи, члени якої займуться розглядом проблем харчування в закладах освіти, зокрема, його якості, його подачі та найголовніше – самого меню.

Перше засідання робочої групи відбулося в понеділок в актовій залі міської ради і тривало години дві, протягом яких кожен з присутніх у залі членів групи, а це – депутати, члени виконкому, громадські активісти, висловлював свої думки з приводу харчування дітей. Акцент робили найбільше на школах і хоч на початку головуючий – перший заступник міського голови Артем Азізов – повідомив, що потрібно конкретно окреслити мету засідання і поділити на, по суті, 2 частини – організація харчування в школах та меню – все ж до конкретики справа не дійшла.

На початку начальник відділу освіти і науки Валентина Адаменко запропонувала організувати роботу таким чином, щоб кожен з членів робочої групи написав на папері питання, відповіді на які їх цікавлять, адже люди, які організовують харчування не можуть знати наперед, що саме присутніх цікавить. Проте питання на аркушах члени робочої групи писали вже наприкінці, аби відповіді на них підготовити на наступне засідання. Головний бухгалтер і представники господарської групи, котрі беруть заявки від постачальників, ведуть перемовини, підраховують до грамів на кожну дитину кількість необхідних продуктів, лише кілька разів відповіли на декі питання, а з доповідями не виступали.

Зате присутні кілька разів піднімали тему оновлення харчоблоків, мовляв, те, якою буде їжа, залежить безпосередньо і від того, в яких умовах і за допомогою якого обладнання та техніки вона приготована. Як варіант, обговорювали присутні можливість привозити вже готову їжу, але тут, як зазначили представники відділу освіти, є теж проблема. Тобто, знайдеться організація, яка буде готувати їжу, шкільні харчоблоки у школах закриють, працівників розпустять, а потім та організація через 2-3 місяці не захоче надавати послуги і потрібно буде все відновлювати. А це – час, і діти не зможуть взагалі тоді харчуватися. З продуктами так вже було, коли постачальник просто відмовився надавати послуги. Якщо брати до уваги новомодну послугу «аутсорсинг», то тут можуть не співпадати два закони. Тобто людина, яка виграє оренду приміщення для приготування їжі, може не виграти тендер на послугу з приготування їжі і завозу її по школам, і навпаки. Тут потрібно вивчати досвід інших міст і тоді вже надавати можливі пропозиції, розглядати можливість їх втілення.

Гарною новиною стало і те, що звільняти кухонних працівників, як про це ходили чутки, ніхто не буде. Ця проблема відпала, бо не в кожній школі є харчоблок і кухарі однієї школи варять їсти ще для однієї. Для прикладу було наведено ЗОШ №11, в якій готують для СЗОШ №8, у СЗОШ №17 готують ще й для ЗОШ №6, у ЗОШ №7 – для колегіуму №14, тобто оптимізували їдальні, де була мала кількість учнів, які харчуються. Питання оптимізації розглядали і для ЗОШ №5 та БМГГ №2, котрі знаходяться поряд.

Валентина Адаменко наголосила, що мрія кожного начальника відділу освіти і науки – це автономія всіх закладів освіти. Вони самі приймають працівників на роботу, самі звільняють, крім фінансово-господарської діяльності. Заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Петрівська взагалі додала, що централізована бухгалтерія є також великою проблемою, бо, мовляв, якби в кожній школі були свої бухгалтери, то вони самі б знали, що їм треба закупити, скільки закупити, відійшли б від тендерів, бо в них немає таких великих сум. А в міські раді одна людина займається тендерами на все, не лише на продукти харчування, а й на інші послуги та предмети, і це великі об’єми, великі кошти і велика відповідальність. Було два, але один спеціаліст пішла у декретну відпустку і якщо ще й з цим, не дай бог, що станеться, то все стане просто-на-просто.

На рахунок меню, то було зазначено, що нині його складають на 4 тижні і за нього потрібно заплатити заздалегідь, але не всі батьки це роблять і, за словами Валентини Адаменко, дитині, яка прийшла в їдальню та сіла їсти порцію, важко ж сказати, що твоя мама не заплатила кошти. Тому дітей годують, а з батьками говорять, аби розраховувались вчасно. Тепер потрібно до кінця жовтня подавати пропозиції щодо меню, яке діятиме з 1 січня наступного року.

Те, що меню дещо покращилося, батьки все ж відмічають. Вже і серветки кладуть, і естетичний вигляд їжа має кращий, діти її їдять. Щоденно працівник кухні фотографує їжу і надсилає у групах, створених у вайберах, аби батьки мали змогу бачити, що їсть їхня дитина. Іноді обід не співпадає з тим, яке вказане в меню на конкретний день, але це тому, що відповідно до здійснення державних закупівель може змінюватися склад обіду, тобто просто міняються місцями дні в меню.

Говорили ще дуже багато і багато тем піднімали, навіть тих, які конкретно не стосувалися основної теми засідання. Проте конкретно тими пунктами, які все ж разом вирішили, стало детальне вивчення пільгових категорій, адже є діти з малозабезпечених сімей, але батьки або не оформили пільгу, або є якісь інші причини, що ці діти, які вдома не мають що їсти, не харчуються і в школах безкоштовно. Наступним, що прописали в протоколі засідання, є перевірка харчоблоків на якість харчування, свіжість продуктів, подачу їжі тощо. Але оскільки діють карантинні обмеження, то це має бути делеговано 2-3 людини на школу, з обов’язковими або сертифікатом про вакцинацію, або ПРЛ-тестом, санітарною книгою, бо це все більш ніж серйозно. Ну і, звісно ж, переймання досвіду інших громад у плані організації харчування, який може допомогти змінити щось і в харчуванні у школах Бердичева.