У Житомирі визначили переможців обласного турніру з футзалу на Кубок міністра оборони

UA: Cуспільне мовлення

13 жовтня у Житомирі визначили переможців обласного турніру з футзалу на Кубок міністра оборони серед допризовників. Перемогу здобула команда Коростенського міського колегіуму, яка стала володарем кубку вдруге за історію турніру.

Змагання присвятили Дню захисників і захисниць України. Із півтори сотні команд до фіналу дійшли шість: чотири – з районів області та дві – з Житомира.

Команда Коростенського колегіуму здобула кубок міністра оборони з футзалу серед допризовної молоді вже вдруге.

"У нас потужна кафедра фізкультури. А ще – діти прагнуть вести здоровий спосіб життя. Тренуємо ми їх у позашкільний час", – розповів кореспондентам Суспільного тренер команди Коростенського колегіуму Олег Ісмаїлов.

Суперником коростенців у фінальному поєдинку стала команда житомирської загальноосвітньої школи №17. Коростенська команда тримала перевагу упродовж всього матчу і в підсумку житомиряни програли з рахунком 2:7.

"З дитинства виходив на вулицю грати у футбол. Подобався цей вид спорту. Мрію грати за вищу команду прем'єр-ліги та за кордоном", – каже гравець команди Коростенського колегіуму Данило Бондар, котрого визнали кращим бомбардиром турніру.

"Ми могли зіграти краще, – говорить гравець команди житомирської школи №17 Тарас Гаєнко. – Трохи не вистачило до перемоги. Побільше б реалізації, то ми могли б виграти".

За словами голови Житомирської обласної асоціації футзалу Віктора Тарана, як на непрофесіоналів юні футболісти демонструють високий рівень майстерності.

"У фінал вийшли шість команд: чотири – переможці районів і два фіналісти з обласного центру. Досить пристойний рівень, беручи до уваги, що це гравці загальноосвітніх шкіл", – каже Віктор Таран.

Читайте також У Житомирі десантники з 95 та 81 бригади зіграли товариський матч з футболу. У Вільшанській громаді на Житомирщині відкрили меморіальну дошку військовослужбовцю Дмитру Бортніку. Шістнадцять призовників Житомирщини відправили у десантно-штурмові війська. У Житомирі вчителем початкових класів працює тільки один чоловік. Читайте нас у Telegram: головні новини Житомирщини