У Бердичеві на електронному аукціоні продадуть 6 об’єктів нерухомості

РіО Бердичів

На позачерговій сесії Бердичівської міської ради депутатам у вигляді презентації було представлено 6 об’єктів, розташованих у місті, які планують продати шляхом електронного аукціону. Що це за об’єкти і де вони розташовані, доповідав начальник управління економічного розвитку Михайло Май.

Перш за все, виступаючий зазначив, що перед тим, як виставляти ці будівлі і приміщення на продаж шляхом електронного аукціону, була проведена їх незалежна оцінка і зафіксована у висновках суб’єктів оціночної діяльності.

Нежитлова будівля площею 1447,6 кв.м по вулиці Вінницькій, 44. Комісією була розглянута балансова вартість, яку подав балансоутримувач - управління економічного розвитку Бердичівської міської ради, у вигляді нуля. Тому провели оцінку ринкової вартості, відповідно до якої стартова ціна на аукціоні становитиме майже 4 691 70,00 грн.

Двоповерхова нежитлова будівля площею 427,9 кв.м по вулиці Низгірецькій, 16. Відповідно до даних балансоутримувача - управління економічного розвитку Бердичівської міської ради - її балансова вартість становить нині 148 773,80 грн. Після проведеної оцінки вартість вдалося збільшити до 257 595,00 грн. стартову цінуна аукціоні.

Нежитлова будівля колишньої котельні площею 352,2 кв.м по вулиці Низгірецькій, 16А. Згідно з наданою балансоутримувачем - КП «Бердичівтеплоенерго» - довідкою, її балансова вартість дорівнює 1 грн. Стартова ціна продажу, відповідно до звіту про незалежну оцінку та рецензії на нього, на аукціоні буде 380 020,00 грн.

Нежитлові приміщення площею 231,8 кв.м по вулиці Газопровідній, 23. Нині тут в якості оренди діє магазин. Балансова вартість згідно з поданою довідкою МК ВЖРЕП №7, який є балансоутримувачем приміщень, становить 0 грн. Проведеною оцінкою стартова сума для продажу на аукціоні буде 755 900,00 грн.

Нежитлова будівля площею 161,4 кв.м по вулиці Білопільській, 137. Балансоутримувачем будівлі є управління економічного розвитку Бердичівської міської ради, яке надало довідку про її балансову вартість у розмірі 0 грн. Стартова ціна для продажу після проведення незалежної оцінки збільшилась до 101 655,00 грн.

Нежитлова будівля площею 281,4 кв.м по вулиці Євгена Старікова, 9. Управління економічного розвитку також є її балансоутримувачем і згідно з поданою ним довідкою балансова вартість будівлі становить 199 495,68 грн. Після проведення оцінки стартова ціна для продажу на аукціоні буде 242 942,00 грн.

Усі витрати по оцінці об’єктів у разі успішного їх продажу на аукціоні будуть покладені виключно на переможців, тому міський бюджет не нестиме затрат. Більше того, як наголосив міський голова Сергій Орлюк, якщо знайдуться покупці, приведуть об’єкти до ладу, то в подальшому це будуть нові робочі місця людям. Всі ці подані оціночні вартості присутні депутати міської ради затвердили, проголосувавши за відповідний проект рішення.