На Житомирщині при перевірці АЗС виявлено неякісне пальне

Рупор Житомира


Відповідно до Секторального плану державного ринкового нагляду на 2021 рік працівниками Відділу державного ринкового нагляду триває планова перевірка характеристик не харчової продукції, а саме автомобільних бензинів та дизельного палива на автозаправній станцій ТОВ «ПТФ «Укр-Петроль» яка знаходиться в місті Бердичів по вул. Житомирська, 78 б.

В ході проведення перевірки в період з 10 по 15 листопада виявлено невідповідність документів на пальне, тому було прийнято рішення про відбір проб трьох видів продукції - А-95-Євро5-Е5 «Premium», А-92-Євро5-Е5, ДП-Л-Евро5-В0 які направлені до незалежної лабораторії ТОВ «Інспекторат Україна».

За результатами лабораторних досліджень встановлено:
- пальне А-95-Євро5-Е5 «Premium» – у кількості 3927 літрів та пальне А-92-Євро5-Е5 – у кількості 7666 літрів за показниками: «Вміст сірки», «Об’ємна частка бензолу», «Масова частка кисню» не відповідають вимогам Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив затвердженого постановою КМУ від 1 серпня 2013 р. № 927.

Державною екологічною інспекцією Поліського округу стосовно ТОВ «ПТФ «Укр-Петроль» прийнято рішення щодо заборони надання даної продукції на ринку, вилучення її з обігу та відкликання.