«Житомирводканал» нарешті придбає рибу для відновлення екосистеми річки Тетерів

Вголос.zt

На комунальному підприємстві «Житомирводоканал» через півтора місяця після відповідного рішення міськвиконкому вирішили придбати живу рибу для відновлення екосистеми річки Тетерів після чергового скиду підприємством нечистот у віодойму. Оголошення про проведення тендерної закупівлі оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Проєкт рішення виконкому Житомирської міської ради про зобов’язання КП «Житомирводоканал» відновити природні біоресурси був оприлюднений на сайті мерії 5 жовтня. Зазначене рішення було прийняте 8 жовтня.

Оголошення про проведення закупівлі комунальниками оприлюднили 22 листопада. Із підрядником мають визначитися після 1 грудня. Очікувана вартість придбання — 450 тис. грн. На цю суму мають закупити понад 10,4 т риби.

Нагадаємо, що напередодні прийняття Житомирським міськвиконкомом рішення про відновлення біоресурсів водоканалом, підприємство знову скинуло стоки у Тетерів. Протягом поточного року КП «Житомирводоканал» витратило майже 300 тис. грн на адвокатів.