Аудитори Буковини забезпечили протягом січня-жовтня 2021 року відшкодування втрат на суму 32,1 млн грн та отримання економічного ефекту на суму 17,0 млн грн

Чернівецька газета ЧАС


ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

За результатами проведених протягом січня – жовтня 2021 року заходів державного фінансового контролю в Чернівецькій області виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму понад 1,2 млрд грн та втрат внаслідок неефективних управлінських рішень на суму понад 2,5 млрд грн.
Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, зважаючи на порушення, виявлені у попередніх звітних роках, на суму понад 32,1 млн грн.
За результатами проведених 5 державних фінансових аудитів надано 53 пропозиції щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна, від упровадження яких, зважаючи на пропозиції, надані в минулих періодах, досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 17 млн грн.
До правоохоронних органів передано матеріали 18 ревізій та перевірок закупівель, а також 3 державних фінансових аудитів, за результатами розгляду яких, зважаючи на раніше передані, розпочато 14 досудових розслідувань. Крім того, матеріали 4 ревізій та 2 аудитів долучено до кримінальних проваджень.
Джерело :Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Чернівецькій області