Десантно-штурмові війська провели навчання на Житомирщині

Контракты

На загальновійськовому полігоні поблизу Житомира відбувся заключний етап тактичного навчання з бойовою стрільбою та десантуванням підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міноборони.
Зазначається, що на єдиному тактичному фоні були відпрацьовані масштабні практичні дії підрозділів Десантно-штурмових військ, винищувальної та військово-транспортної авіації Повітряних сил, а також армійської авіації Сухопутних військ Збройних сил України. Під час одного з етапів практичних дій відбулося десантування з літаків Іл-76 декількох одиниць бойових машин десанту БМД-2 та тактичного повітряного десанту. Також відбулося десантування вантажів з гранично малих висот з літаків Ан-26 та десантування вантажу з висоти кілька тисяч метрів за допомогою сучасних засобів точного десантування.
За словами керівника навчання підполковника Олега Баляса, за сценарієм навчання рейдовому загону було визначено завдання щодо знищення об’єкту противника. З цією метою був висаджений тактичний повітряний десант, здійснено захоплення площадки приземлення, висування підрозділу до визначеного рубежу з метою нанесення вогневого ураження по об’єкту противника.

“Всі дії підтримувалися підрозділами авіації Повітряних сил, а також армійської авіації Сухопутних військ. За результатами навчання, всі заходи були виконані в повному обсязі, а також планово та своєчасно. Цьому передували заходи планування та підготовки до ведення бойових дій. Десантування бойової техніки, особового складу та вантажів було здійснено на визначену площадку приземлення”, – розповів офіцер.
В ході тактичного навчання також були відпрацьовані доставка мінометних підрозділів вертольотами армійської авіації, евакуація поранених та пошкодженої техніки з поля бою.
За інформацією пресслужби, фінальний етап тактичного навчання відбувся 21 листопада, в День Десантно-штурмових військ ЗСУ.
{s}

{/s}