На Житомирщині в навчально-виховних закладах стартував Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності

Рупор Житомира
22 листопада фахівці ДСНС та поліцейські завітали до вихованців Житомирської ЗОШ №27, де провели урок безпеки для учнів початкової школи. Рятувальники та правоохоронці об’єднали свої зусилля в рамках Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності.

Саме сьогодні в області стартував довгожданий Місячник і вихованці вищевказаного закладу стали його першими учасниками. Вогнеборці розповіли юним слухачам про свою щоденну ризикову діяльність та продемонстрували своє бойове спорядження. Малеча задавала безліч питань та порівнювала ці розповіді з різними фільмами. Дітвора упевнено відповідала, що у разі виникнення пожежі необхідно дзвонити за номером «101», від вогню ховатися не можна і вибиратися із задимленого приміщення необхідно повзком. Також учням нагадали правила безпечного поводження при виявлення невідомих металевих предметів. Кожен малюк зміг одягнути шолом вогнеборця, потримати в руках пожежний ствол та посидіти за кермом спецавтомобіля. Звичайно, усі ці спогади не лише закарбовані у пам’яті, а і на фотографіях.

Поліцейські, у свою чергу, перевірили знання школярів стосовно правил дорожнього руху. В ігровій формі розібрали команди регулювальника та що вони означають. Дітвора дізналася яку роботу виконує сучасний поліцейський та де можна вивчитися на фахівців такої спеціальності.

Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності проводиться в навчально-виховних закладах регіону щороку. Фахівці ДСНС області об’єднують зусилля із освітянами та у різних формах намагаються навчити дітей правилам безпеки. З дітьми проводяться бесіди, різноманітні конкурси, вікторини. Фахівці ДСНС здійснюють виступи також і на батьківських зборах, аби нагадати і дорослим необхідну інформацію. Також рятувальники запрошують дітей і до себе в частини, аби продемонструвати там для учнів організовуються усі аспекти пожежно-рятувальної служби, спорядження та технічного оснащення служби.

Упродовж місяця рятувальники спільно з правоохоронцями та іншими зацікавленими службами відвідають сотні різноманітних навчальних закладів та охоплять тисячі дітлахів по всій області. Фахівці ДСНС переконані, що навіть в період пандемії коронавірусу можливо не припиняти превентивні заходи для підростаючого покоління та запобігати різноманітним подіям та ситуаціям, використовуючи різні форми та методи проведення профілактичної роботи.