Житомирщина займає 2 місце в Україні за індексом капітальних інвестицій, – Віталій Бунечко

Рупор Житомира


22 листопада, відбулося традиційне засідання Ради інвесторів при Житомирській облдержадміністрації, участь у якому взяли голова облдержадміністрації Віталій Бунечко, його заступник Віктор Градівський, голова обласної ради Володимир Федоренко та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Рада інвесторів – це завжди обговорення актуальних питань, гаряча дискусія, предметний діалог, у ході якого з’являються конкретні пропозиції й визначаються шляхи розвитку співпраці», – сказав Віталій Бунечко.

Голова ОДА також наголосив, що в цьому році бізнесу простіше адаптуватися до карантинних обмежень, тому що вакцинація дозволяє жити майже у звичайному режимі та працювати більш прогнозовано.

«Зокрема, це дозволило бізнесу Житомирщини за підсумками першого півріччя більш ніж у 1,5 рази перевиконати показник освоєння капітальних інвестицій у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, що забезпечило нам 2-ге місце серед областей України у загальнодержавному рейтингу за цим показником», – повідомив Віталій Бунечко.

Крім того, в кінці 2020 та на початку поточного року в області було започатковано реалізацію ряду нових інвестиційних проєктів в енергетиці, добувній галузі та переробній галузях, а також сільському господарстві.

Голова ОДА також додав, що завдяки ефективній співпраці Агенції регіонального розвитку та обласної влади вдається залучати інвесторів у регіон та розв’язувати проблемні питання.

Своєю чергою обласна влада реалізує ряд проєктів, направлених на спрощення процедур та умов ведення бізнесу на Житомирщині. Створивши прозорі та зрозумілі для інвестора умови, наш регіон зміцнює імідж надійного партнера.

«Впевнений, що позитивний досвід інвесторів, які працюють на Житомирщині, стане гарним стимулом для їх колег для започаткування підприємницької діяльності та реалізації бізнес-ініціатив та проєктів саме у нашому регіоні. А обласна державна адміністрація готова й надалі надавати допомогу та підтримку інвесторам у їхній діяльності на теренах області», – наголосив Віталій Бунечко.

Заступник начальника РВ – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях Наталія Омельченко також зазначила, що дієвим інструментом економічного зростання регіону є залучення інвесторів через прозорі процедури продажу об’єктів малої приватизації.