У Житомирі в сквері на Театральній висадили молоді дерева

Рупор Житомира
У сквері на Театральній з’явилися нові дерева. Всього – 14. Серед них - в’язи, магнолія, ялівець, клени і катальпи, сосна.

«Сьогодні висадили чотири в’язи на штамбі та одну магнолію. Вчора – вісім кущів ялівця. Раніше висадили два платани, один клен червоний та два шаровидних, дві катальпи. Вчора також висадили ще шість великих кущів барбарису», - розповідає Олександр Волокіта, директор КП «Зеленбуд».


Головна архітекторка міста Ольга Бронштейн каже: озеленення цієї частинки території буде втілювати гармонійне співвідношення дерев та клумб. «Завдяки барбарису ми зможемо отримати гарний колір, кожна клумба буде складатися з поєднання жовтого, червоного та зеленого кольорів. А ялівець і взимку даватиме зелений колір скверу», - додає Ольга Бронштейн.

Ініціатива висадити крупноміри належить міському голові Сергію Сухомлину, а закупівлею та посадкою дерев займається ДП «Фаворит ОТП». " Ми як підрядник здійснюємо капітальний ремонт тротуарів по вулиці Театральній (від вул. Київської до вул. Великої Бердичівської), в тому числі й реконструкцію скверу з озелененням. Для нас важливо, щоб цей сквер був гарним, затишним і радував наших містян", - зазначила депутатка міської ради Олена Розенблат.