У Житомирі розглядають справу Попільнянського стрілка: початку засідання чекали майже дві години

UA: Cуспільне мовлення

23 листопада у Богунському районному суді Житомира продовжують розгляд справи стрілка з Попільнянщини. Початку засідання, призначеного на 15.30, чекали майже дві години. Про це із зали засідання суду повідомляє кореспондент Суспільного Володимир Шолдрук.

За його словами, початок засідання по справі затримали, оскільки судді розглядали іншу справу.

"Засідання почалося близько 17.10. За попередньою інформацією, на цьому засіданні підозрюваному Анатолію Захаренку мають обрати новий запобіжний захід", – каже Володимир Шолдрук.

ОНОВЛЕНО на 17.28

На суд не з'явився представник потерпілих Ярослав Ілляш, тому за погодженням всіх сторін вирішили не проводити слідство, тобто не розглядати справу по суті.

Що відомо Розстріл у лісі: на Житомирщині чоловік убив сімох друзів. Під час розстрілу загинули нацгвардійці та колишні атовці. Орендарю ставка повідомлено про підозру в умисному вбивстві. Поліція розглядає версію побутового конфлікту. Суд взяв під варту підозрюваного у вбивстві сімох людей. У справі про вбивство семи людей поліція призначила близько двох сотень експертиз. Підозрюваного у справі про вбивство сімох людей на Житомирщині залишили під вартою. 5 січня підозрюваному Анатолію Захаренку продовжили тримання під вартою ще на 60 діб. 4 червня люди прийшли під стіни суду та вимагали довічне ув'язнення для Анатолія Захаренка. В Житомирі розглядають справу стрілка з Попільнянщини.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram та Instagram