Школа №10 Бердичева матиме спортивний майданчик з м’яким покриттям

РіО Бердичів

Ми вже писали про це, коли повідомляли, на що буде витрачена надана Бердичеву обласна субвенція. Про неї говорили на засіданні чергової сесії міської ради минулого четверга. Серед переліку шкіл міста, яким виділено кошти на меблі, ноутбуки та іншу оргтехніку, було і виділення грошей Навчально-виховному комплексу №10 міста Бердичева.

Кошти будуть спрямовані на будівництво спортивного майданчика з м’яким покриттям на території навчального закладу. В цьому році на даний об’єкт вже виділяли 500 тисяч гривень обласної субвенції, але після збільшення видатків було виділено ще 300 тисяч гривень.


На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської сьогодні надавали дозвіл на будівництво цього спортивного майданчику. Доповідала з цього питання начальник управління освіти і науки Валентина Адаменко. Вона зазначила, що кошти загальною сумою у 800 тисяч гривень на майданчик було виділено за сприяння депутатки Житомирської обласної ради Алли Мусевич, але це лише частина необхідних коштів.


Будівництво спортивного майданчика заплановане на 2021-2022 роки. Вже проведено процедуру закупівлі та визначено переможця. Ціна на відкритих торгах була представлена у сумі 1 707 724,80 UAH (з ПДВ), але перемогу здобула житомирська фірма з поданою пропозицією у 1 498 601,52 UAH (з ПДВ) і це є остаточна ціна, зафіксована у договорі.


Виграло закупівлю ПП «Компанія СПЕЦРЕМБУД», основний вид діяльності якого - будівництво житлових і нежитлових будівель, а додатковий - оздоблення текстильних виробів, лісопильне та стругальне виробництво, виробництво шпону, фанери, плит та панелей.


До роботи працівники компанії приступлять уже найближчі дні і це буде висипання піску та щебню, встановлення огорожі і виконання дренажних робіт. Тобто ті роботи, на які вистачить наданих 800 тисяч гривень, хоча варто враховувати, що з цієї суми забираються кошти на проектно-кошторисну документацію та експертизу у розмірі 50-60 тисяч гривень і далі ще відрахують за технагляд і складені акти.


Решту робіт виконуватимуть наступного року і фінансуванню на це – ще майже 700 тисяч гривень – депутатка обласної ради Алла Мусевич також обіцяла посприяти. У 2022-му році вже займуться облаштуванням безпосередньо м’якого покриття.