У промзоні Житомира у 2022 році відкриються нові підприємства

News.dks.com.ua

Форум інвесторів відбудеться у Житомирі в травні наступного року. Захід перенесли через COVID-19. Метафоруму – презентувати Житомирщину як регіон, привабливий для інвестицій.До Житомираз’їдутьсяпотенційні інвестори з країн-партнерівнашого міста, що надають технічну, експертну та фінансову підтримку нашій громаді, - з Німеччини,США, Швеції, Швейцарії.

Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин під час засідання ради з питань залучення інвестицій при облдержадміністрації. Він також додав, що проведення форуму збігатиметься ще з однією вагомою подієюу Житомирі- великим фестивалем класичної музики імені Святослава Ріхтера.

На територіїЖитомирської громадиактивно здійснюються заходи із залучення інвестицій. До кінця року розширяться виробничі потужності підприємств з іноземними інвестиціями - «Ферпласт-Україна» та «ІП Євроголд Індестріз ЛТД».

«Ферпласт будується, як і планувалося, згідно з сумамиінвестицій та строками будівництва.Приміщення цеху вжепрактично добудовано і до кінця грудня буде введено в експлуатацію", - підтверджуєвиконавчий директор української філіїВальтер Дзордан. Він зазначає, що наразі сюди активно завозиться обладнання. Потомутриватиме монтаж ійого наладка,що займе тривалий час. Наприкінці березня наступного року виробництво вже запрацює.

Активно ведуться роботи з будівництва і сміттєпереробного заводу. Обладнаннясюди завезуть та вмонтують уже наприкінціцього місяця, ав січнінаступного року заводзапрацює у тестовому режимі.

«Вже пройшов тендер з будівництва Індустріального парку по шосе Київському, договір укладений. Також у наступному році розпочнеться будівництво патронного заводу", -каже міський голова Сергій Сухомлин.

Новини Житомира