Найвищим пріоритетом є безпека громадян та наших північних кордонів, — Олександр Федько під час командно-штабних навчань

Рупор Житомира
Сьогодні, 25 листопада, на території прикордонних громад Коростенського району Житомирщини стартували командно-штабні навчання, які проходять у рамках прикордонної операції «Полісся».

До командно-штабних навчань від Житомирської облдержадміністрації долучився заступник голови ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько.

Тренування проходило за участю поліцейських, нацгвардійців, прикордонників, рятувальників, представників Державної міграційної служби та інших структур.

«Слід зазначити, що тренування проходили в умовах максимально наближених до реальних. Адже нині ми не можемо виключити можливості того, що українсько-білоруський кордон може стати ще одним майданчиком для створення штучної міграційної кризи. Для того, щоб заздалегідь запобігти цьому правоохоронні органи спільними зусиллями посилюють охорону кордону. Потрібно наголосити на тому, що об’єднані підрозділи готові до виконання завдання», — сказав Олександр Федько.

Метою навчань є відпрацювання спільного алгоритму протидії незаконному перетину кордону України, а також виконання комплексу заходів, спрямованих на удосконалення міжвідомчої взаємодії.

Зокрема під час сьогоднішніх тактико-спеціальних навчань у кожного підрозділу було чітко визначене завдання і призначення за відповідним сценарієм. Водночас учасники навчань діяли як єдиний ефективний механізм, що має забезпечувати порядок та безпеку на державному кордоні.

«Отже наразі для нашої держави найвищим пріоритетом залишається безпека громадян та наших північних кордонів. Забезпечення злагодженої взаємодії між правоохоронними органами, прикордонниками й військовими та повна комунікація з місцевими жителями допоможуть нам запобігти нелегальним міграціям та іншим провокаціям», — додав Олександр Федько.

Нагадаємо, що Уряд схвалив законопроєкт щодо посилення соціальної захищеності українських ветеранів та їхніх сімей.