Житомирському музею передали парфуми з ароматом космосу

Укрінформ

Про це повідомляє Житомирська міська рада, передає Укрінформ.

«На електронну пошту музею прийшов лист, потім – посилка з унікальними парфумами «Аромат космосу» та «Аромат Місяця»… Космічні парфуми створені за спогадами американських астронавтів, які побували у відкритому космосі та на Місяці. Їх створив хімік та засновник американської парфумерної компанії Стів Пірс в партнерстві з NASA», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що запах Місяця відчули 12 астронавтів, які побували там у межах проєкту «Аполлон». За їхніми відчуттями, планета пахне порохом. Натомість аромат космосу поєднує в собі суміш пороху, смаженого стейка, малини та рому.

Серед нових надходжень музею – параболічна антена системи «Курс-Актив», яку розробили фахівці Київського радіозаводу, та літній однострій директора Центру космічних досліджень та зв’язку Віктора Ожинського.

Сьогодні у Житомирі відзначають 115-ту річницю від дня народження Сергія Корольова. Він народився в цьому місті 1907 року. Сергій Корольов став головним конструктором перших ракет-носіїв, штучних супутників Землі, пілотованих космічних кораблів.