У сусідній з Хмельниччиною області 33-річна жінка поїхала у відрядження і зникла

День за днем

Йдеться про Тетяну Холодну, яка ще 11 січня вирушила у відрядження, але до цього часу не повернулася. Того дня вона придбала квиток на автобус та вирушила в дорогу. Через деякий час жінка з невідомих причин вийшла з автобуса так і не діставшись пункту призначення.

«За наявною інформацією, 11 січня жінка поїхала з міста Бердичева у відрядження до міста Новоград-Волинського та досі не повернулась. Тож поліцейські та рідні розшукують бердичівлянку й просять громадян повідомити будь-яку інформацію щодо місця її перебування», — зазначають у Бердичівському районному відділі поліції.

Відомо, що 11 січня близько 11:30 Тетяна зателефонувала чоловікові та повідомила, що знаходиться на автовокзалі у Житомирі та буде їхати до місця призначення. З тієї пори вона на зв’язок більше не виходила.

«Нині встановлено, що жінка придбала квиток на автобус сполученням Житомир-Олевськ до Новоград-Волинського. Вона вирушила в дорогу, проте з невідомих причин вийшла з автобуса у с. Березівці Житомирського району на зупинці біля школи, не діставшись місця призначення. Подальше її місце перебування невідоме», — додали у поліції.

Прикмети Тетяни Холодної: на вигляд їй 33 роки, худорлявої тілобудови, зріст — 175 см, волосся — чорне.

Була одягнена у шубу з хутра норки чорного кольору, чорні легінси, в’язану шапку із надписом «UGG Australia» чорного кольору та високі чорні черевики. При собі мала сіру жіночу сумочку. Шановні громадяни!

Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо місця знаходження Тетяни Холодної, повідомте за телефонами: (096) 943-76-13 або «102» чи зверніться до найближчого відділу поліції