У Бердичеві до керівника місцевої поліції на чаювання завітали діти

Рупор Житомира


П’ятеро юних жителів Бердичівщини отримали запрошення на незвичні гостини: учасники творчого конкурсу «Новорічний сюрприз для поліцейського» особисто змогли дізнатися, як працюють поліцейські. У неформальній обстановці дітлахи поспілкувалися з правоохоронцями та отримали подяки й подарунки.

Юні гості побували на екскурсії райвідділом поліції, змогли приміряти спеціальне спорядження, уявили себе керманичами спец автомобіля. У черговій частині вони побачили, як поліцейські отримують повідомлення та виїздять за викликами. З цікавістю діти продивлялися оснащення валізи експерта та дізналися, як фахівці знаходять відбитки на різних предметах. Діти привітали поліціянтів зі святами.

Після цього до свого кабінету дітей запросив начальник райвідділу поліції Олег Мельничук для чаювання зі смаколиками та дружньої бесіди. Діти із задоволенням розповіли про себе та поділилися найближчими планами на майбутнє.

- Діти - наше майбутнє і ми, дорослі, повинні докласти максимум зусиль, щоб вони мали можливість зростати безпечно, - прокоментував Олег Мельничук.

Кожен з юних гостей отримав подяку та заохочувальний подарунок.