Житомирські десантники збили на Харківщині вертоліт окупантів Ка-52

News.dks.com.ua

У Харківській області окупанти недорахувались чергового гелікоптера. Його знищили українські захисники за допомогою польського ПЗРК.

Житомирська 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройних Сил України знищила черговий ворожий вертоліт, який помітили у небі над Харківською областю. Техніку окупантів збили за допомогою переносного зенітно-ракетного комплексу "Перун", - інформує 24tv.ua.

Завдяки ПЗРК, який розроблений у Польщі, наші захисники збили Ка-52 "Алігатор" – гелікоптер за 16 мільйонів доларів, який вважається командирським.

Так, Ка-52 – це російський бойовий гелікоптер, який використовується як командирська машина армійської авіації.

Схоже, що окупанти залишилися ще без однієї командирської одиниці. Адже українські захисники вправно збили елітний вертоліт.

Ліквідувати ворожу техніку вдалося завдяки польському ПЗРК "Перун" – надсучасному ракетному комплексу, який лише кілька років з'явився на польському військовому ринку. Він відповідає всім сучасним вимогам світового рівня ПЗРК такого класу й перевершує більшість із них.

Для боротьби з усіма російськими гелікоптерами або низьколітаючими літаками "Перун" є кращим порівняно з "Іглою", яку частіше використовують українці, щоб боронити свою землю.

Новини Житомира