У Романівській лікарні на Житомирщині почав працювати лікар-хірург із Маріуполя

UA: Cуспільне мовлення

У Романівській лікарні на Житомирщині почав працювати лікар-хірург із Маріуполя. Захар Івановський розповів, щоб був вимушений виїхати з рідного міста через його окупацію російськими військами. У Маріуполі чоловік працював в обласній лікарні та викладав на кафедрі хірургії у медичному університеті.

Захар Івановський розповів, що коли з дружиною виїжджав із Маріуполя, майже все місто вже було окуповане російськими військами.

"Місто палало і було зруйноване на 70-80%, – розповідає Захар Івановський. – Вцілілих будівель майже не залишилося. Ми всі ховалися по бомбосховищах, підвалах. Завантажили останні пожитки, які мали, та поїхали на свій ризик, тому що обстріли не вщухали".

На співбесіду у Романівську лікарню Захар Івановський їхав уже з заходу України.

"Дуже швидко нам допомогли, зараз маємо гарні умови життя і гідну роботу, – каже Захар Івановський. – Родичів, звісно, ми тут не маємо ніяких, але тут така лікарня, що всі, наче родичі, тому що всі допомагають – від наймолодшого персоналу до директора. Всі ставляться дуже гарно".

До приїзду Захара Івановського Андрій Сергійчук був єдиним оперуючим хірургом у Романівській лікарні.

"Коли Захар Івановський провів дві операції, я побачив, що він, дійсно, підготовлений фахівець, – каже завідувач хірургічного відділення Андрій Сергійчук. – Він вміє, володіє, оперує. Дуже приємно, я дуже радий, бо коли працюєш у парі, легше працювати, легше визначатися, легше приймати рішення".

"Протягом місяця ми телефонували всім лікарям хірургічного профілю, які залишали свої заявки на сайтах з працевлаштування, – каже директорка Романівської лікарні Ірина Серт. – Мали контакт із Захаром Олександровичем, поспілкувалися, запропонували йому працювати у нашому колективі. Він погодився і ми радо його тут зустріли, прийняли. Сподіваємося, що той досвід, який він мав на попередньому місці роботи, принесе позитивний результат як для пацієнтів, так і для колективу лікарні".

Захар Івановський вже провів два операційні втручання. Каже, що звикає до нового місця роботи. Хоче передати свій досвід роботи, який отримав у Маріуполі, колегам із Романова. Має мрію, аби якомога швидше закінчилася війна. Хоче повернутися до рідного міста.

"Обіймемо друзів, будемо відбудовувати, хотілося б цього, тому що в нас було дуже гарне місто, – каже Захар Івановський. – Такого міста, щоб хоча б нагадувало Маріуполь, в Україні більше немає. Унікальне було місто. Мені дуже подобається".

Читайте також Більше десяти переселенців працевлаштувалися на території Житомирщини від початку війни. У Житомирській обласній лікарні протягом тижня оперуватиме пацієнтів хірург-травматолог із США. У Житомирській обласній лікарні пролікували майже 300 людей, які постраждали під час бойових дій.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber