Черкасець, який пограбував жінку біля онкодиспансера, може відсидіти п’ять років
Раніше судимий 42-річний чоловік у квітні 2021 року поблизу Черкаського обласного онкологічного диспансеру пограбував жінку, заволодів її сумочкою з
суд, Черкас, прокуратура