«Форд» в’їхав у дерево на Золотоніщині: двоє людей у лікарні
«Форд» в’їхав у дерево на Золотоніщині: двоє людей у лікарні На трасі в межах села Крупське на Золотоніщині сталася ДТП за участі автомобіля "Ford
форд
,
Червень
Читать подробнее
UKR.NET
+38 (044) 392-03-02
reklama@ukr.net
UKR.NET