«Форд» в’їхав у дерево на Золотоніщині: двоє людей у лікарні

«Форд» в’їхав у дерево на Золотоніщині: двоє людей у лікарні На трасі в межах села Крупське на Золотоніщині сталася ДТП за участі автомобіля "Ford

форд, Червень

Читать подробнее
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net