Ні ліцей, ні гімназія: боротьба за чернігівську школу №19 триває
На сесію Чернігівської міської ради, що відбулася вчора, 2 червня, вкотре виносили питання школи №19. Оскільки воно болюче і значуще, до зали прийшли
Червень
,
Ланок
,
атака
,
закон
,
рада
Читать подробнее
UKR.NET
+38 (044) 392-03-02
reklama@ukr.net
UKR.NET