Ні ліцей, ні гімназія: боротьба за чернігівську школу №19 триває

На сесію Чернігівської міської ради, що відбулася вчора, 2 червня, вкотре виносили питання школи №19. Оскільки воно болюче і значуще, до зали прийшли

Червень, Ланок, атака, закон, рада

Читать подробнее
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net